نوشته‌های تازه

Title Graphic

بیوگرافی جواد سمیعی

جواد سمیعی

جواد سمیعی از سال 1386 با فراگیری نرم افزارهای تدوین وارد دنیای تدوین فیلم شد و در سال 1391 با فراگیری اصول تدوین سینمایی زیر نظر استاد حسن حسن دوست، به صورت حرفه ای تدوین سینمایی را آغاز کرد.

در کارنامه تدوین فیلم‌های سینمایی او می‌توان به چندین فیلم کوتاه، تله فیلم، تلویزیونی و مستند اشاره کرد که از جمله آن ها: مستند ” زندگی آقای مهندس”، تله فیلم “نفس” ، فیلم کوتاه ” جایی برای مستی پیرمردها” و … می‌باشد.

از سال 1395، جواد سمیعی به عرصه تبلیغات پا گذاشت و ابتدا با تدوین فیلم‌های تبلیغاتی و سپس با تهیه کنندگی و کارگردانی فیلم‌های تبلیغاتی به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه می‌دهد.
با توجه به حساسیت بالای ویدیوبرندینگ، جواد سمیعی هر روز با شرکت در دوره‌ها و کارگاه‌های مختلف از جمله: مدیریت تبلیغات مدرسه بادکوبه، دوره کارگردانی فیلم های تبلیغاتی زیر نظر استاد ماکان مهرپویا، دوره طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، دوره اصول برند و برندسازی زیر نظر استاد علیجاه شهربانویی و همچنین مطالعه ده‌ها کتاب مرجع و تخصصی فارسی زبان و انگلیسی زبان در زمینه ویدیوبرندینگ، خود را به روز نگه داشته است.

وی با توجه به علم و تجربه خود اقدام به تالیف کتاب ” رازهای ویدیوبرندینگ” کرده است که می‌توان از این کتاب به عنوان یک مرجع فارسی زبان در این زمینه یاد کرد.

اکنون جواد سمیعی مدیریت شرکت رَشامدیا را بر عهده دارد که به صورت تخصصی در زمینه تولید ویدیوهای تبلیغاتی فعال می‌باشد.